ZÁKLADY FOTOGRAFOVANIA

  • Termín po dohode

  • 10:00 – 15:00

  • Banská Štiavnica

  • 1 – 4 osoby

  • Cena v závislosti od počtu účastníkov

Kurz základov fotografovania je vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú porozumieť základom fotografovania. Taktiež pre všetkých, ktorí majú fotoaparát a chceli by sa naučiť s ním pracovať. Pre milovníkov fotografie, ktorí by sa chceli zdokonaliť vo fotografovaní a lepšie porozumieť synchronicite medzi clonou, závierkou a ISOm.  Pokiaľ chcete zobrať úplnú kontrolu fotoaparátu do vlastných rúk, tak tento kurz základov fotografovania je práve pre vás. Budeme sa zaoberať základmi potrebnými pre dosiahnutie fotografií podľa vašich predstáv.  Tento fotografický kurz je vedený v priateľskej atmosfére so zameraním na jednoduché porozumenie základom fotografie, fotoaparátov, objektívov a fototechniky.

✅  Obsah kurzu je systematicky rozdelený na tri časti:  teoretická, technická a praktická. V teoretickej časti si vysvetlíme dôležité elementy fotografie a naučíme sa spojitosť medzi clonou, závierkou a ISOm. Vplyv vyváženia bielej, hĺbky ostrosti, rozlíšenia, formáty (JPG, RAW)… Technická časť je venovaná konkrétnym fotoaparátom, ktoré si prinesiete. Prejdeme si nastavenia fotoaparátov, aby ste ich mohli jednoducho a rýchlo použiť. Tretia časť bude o samotnom fotografovaní – v centre mesta Banská Štiavnica alebo jej blízkom okolí – záleží od počasia.

✅ Čo budete potrebovať: Prineste si so sebou vašu fototechniku – DSLR / CSC alebo kompaktný fotoaparát, objektív, statív, zápisník, no nič z uvedeného nie je podmienkou. Ak ešte len plánujete zakúpiť fotoaparát a chcete sa vyhnúť nakupovaniu fototechniky bez potrebných informácií, príďte len s dobrou náladou a chuťou sa učiť. Rád vám poradím v oblasti kupovania fototechniky. Občerstvenie káva, čaj, biscuits bude pripravené, obedňajšia prestávka je vyhradená na 30 minút. Prineste si obed so sebou, aby sme sa vyhli zdržaniam s objednávaním a doručovaním obedov.

✅ Platba za kurz produktovej fotografie je vopred prevodom na účet alebo v hotovosti v deň kurzu fotografovania. Možnosť platby online sa momentálne pripravuje a bude čoskoro dostupná. Kurz produktovej fotografie je pre maximálne štvorčlennú skupinu. Pokiaľ máte záujem o individuálnu výučbu, vyučovanie v anglickom jazyku, alebo máte akékoľvek otázky / požiadavky súvisiace s ponúkanými fotografickými kurzami, kontaktujte ma prosím. Teším sa na vás.

Pýtajte sa alebo objednajte na kurz cez

Kontaktný Formulár

Vaša správa bola úspešne odoslaná, ďakujem.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste prosím neskôr.