Kurzy Fotografovania

PRE ZAČIATOČNÍKOV, POKROČILÝCH, SKUPINY, JEDNOTLIVCOV, FIRMY, SLOVENSKY AJ ANGLICKY v BANSKEJ ŠTIAVNICI

Som profesionálny fotograf s dlhodobou praxou v zahraničí pokrývajúci rôzne typy fotografií od portrétu, krajiniek, nehnuteľností, škôl, svadieb až po štúdiovú a produktovú fotografiu. Fotografii sa venujem už 15 rokov, z toho 10 profesionálne. Fotografia je mojou vášňou, rozumiem jej, venujem sa jej a rád odovzdávam svoje vedomosti so skúsenosťami “študentom”, ktorým navyše dodávam sebadôveru v dosahovaní lepších výsledkov v oblasti fotografie. Vyberte si z mojej ponuky kurzov fotografie. Pre konkrétny termín vami vybraného kurzu fotografie a cenu ma prosím kontaktujte.

Základy Fotografovania

Ak ste si kúpili, alebo dostali fotoaparát a chcete sa s ním naučiť fotografovať, tak tento kurz je práve pre vás. Základy fotografovania s praktickou časťou pre každého začiatočníka.

 • Pre jednotlivcov aj skupiny

 • 5 hodín

VIAC INFO
OBJEDNAŤ

Krajinná  Fotografia

Zvýšte kvalitu vašich fotografií krajiniek a miest. Teória fotografovania krajiniek s vysvetlením rôznych techník a praktická časť v krásnom prostredí historického mesta Banská Štiavnica.

 • Pre jednotlivcov aj skupiny

 • 5 hodín

VIAC INFO
OBJEDAŤ

Portrétová Fotografia & Externý Blesk

Fotografovanie portrétov so zameraním na technickú a praktickú časť, kompozíciu, pózovanie a prácu s externým bleskom, s možnosťou aplikovať v exteriéri, ale aj v štúdiu.

 • Pre jednotlivcov aj skupiny

 • 5 hodín

VIAC INFO
OBJEDAŤ

Úprava Fotografií v Adobe Lightroom

Kurz zameraný na úpravu fotografií v programe Adobe Lightroom. Vysvetlenie podstatných funkcií programu jednoduchým a praktickým spôsobom. Všetko podstatné pre vašu fotografiu.

 • Pre jednotlivcov aj skupiny

 • 5 hodín

VIAC INFO
OBJEDAŤ

Produktová Fotografia

Kompletný balík produktovej fotografie zameraný na fotografovanie vlastných produktov, teória a prax. Základy, potrebné vybavenie, fotografovanie, úprava fotografií, rozlíšenie…

 • Pre jednotlivcov aj skupiny

 • 5 hodín

VIAC INFO
OBJEDAŤ

Fotografovanie Nehnutelností

Zamerané pre budúcich fotografov nehnuteľností a realitné kancelárie. Exteriér / Interiér, technika, kompozícia, efektivita fotenia, úprava fotografií, rozlíšenie, výmena oblohy…

 • Pre jednotlivcov aj skupiny

 • 5 hodín

VIAC INFO
OBJEDAŤ

Kurzy Fotografovania

PRE MILOVNÍKOV FOTOGRAFIE A BANSKEJ ŠTIAVNICE

📷 Fotografické kurzy, ktoré vyučujem, sú vhodné nielen pre fotografov, ktorí si chcú zdokonaliť alebo osviežiť svoje schopnosti, ale sú tiež výborným základom pre začiatočníkov, ktorí sú uplne noví vo svete fotografie. Fotografické kurzy sú navrhnuté tak, aby poskytovali potrebné teoretické vedomosti a praktické skúsenosti pre účastníkov. Spôsob výučby prebieha v uvoľnenom štýle, dobrej nálade, s krátkymi prestávkami a malým občerstvením (tea, coffee & biscuits).

📷 Všetky fotografické kurzy prebiehajú v krásnom historickom meste Banská Štiavnica. Môžete si vybrať zo šiestich kurzov zameraných na rôzne aspekty fotografie. Ponúkam skupinovú výučbu pre maximálne štyri osoby, individuálnu výučbu a taktiež školenia pre firmy a realitné kancelárie. Kurzy su vedené primárne v slovenskom jazyku, s možnosťou vyučovania aj v angličtine. Pokiaľ máte záujem o individuálnu výučbu, vyučovanie v anglickom jazyku alebo máte akékoľvek otázky / požiadavky súvisiace s ponúkanými fotografickými kurzami, kontaktujte ma prosím.

📷 Termíny kurzov si dohodneme podľa potreby, kontaktujte ma prosím. Podobne aj v prípade inividuálnej výučby, školenia firiem a akýchkoľvek požiadaviek, ma prosím kontaktujte. Ak si chcete zarezervovať kurz fotografie, jednoducho vyplňte formulár poskytnutý niššie s názvom kurzu, vašimi údajmi a krátkou správou týkajúcich sa kurzu a vašich požiadaviek. Potvrdenie kurzu s potrebnými informáciami vám bude zaslané emailom. Platba za kurz sa uhrádza prevodom na účet alebo v hotovosti v deň kurzu. Možnosť objednávania a platby online sa momentálne pripravuje a bude čoskoro dostupné. Teším sa na vás.

Pýtajte sa alebo objednajte na kurz cez

Kontaktný Formulár

Vaša správa bola úspešne odoslaná, ďakujem.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste prosím neskôr.