SPOZA FOTOAPARÁTU

Prešiel som zaujímavú cestu fotografa. Môj presun zo Slovenska do Anglicka mi splnil moje „fotografické sny“. Prvý fotoaparát Nikon, ktorý fotografoval priateľov, rodinu, čokoľvek, čo ma zaujalo plus Photoshop, s ktorým som už mal skúsenosti. V roku 2010 som si otvoril profesionálne fotografické štúdio a svoje fotografické hobby som premenil na svoju prácu – stal som sa Profesionálnym Fotografom.

Ovládanie svetla a osvojenie si schopností vo vlastnom fotografickom štúdiu mi otvorilo nové „dvere“ vo fotografii. Začal som fotiť štúdiový portrét, produkty, boudoir. Neskôr som si rozšíril svoje schopnosti v oblasti svadobnej, školskej, komerčnej a eventovej fotografie. Učil som fotografiu ako predmet a organizoval fotografické kurzy, v ktorých stále pokračujem.

Doba sa časom menila a s tým aj môj smer a záujmy. Zameral som sa na fotografovanie nehnuteľností. Táto oblasť sa stala mojím novým fotografickým smerom, v ktorom som zotrval štyri roky. Zriadením si licencie na dron som sa stal jediným oficiálnym dron operátorom pre komerčné účely v okolí. Tento krok ma zas posunul ďalej a moje služby boli o to viac žiadané. Počas tohto obdobia som nafotil viac ako 2 000 nehnuteľností a zhromaždil peknú zbierkú prírodnej modrej oblohy, ktorá je k dispozícii na zakúpenie.

Súčasná svetová situácia a obmedzenia v cestovaní ma prinútili rozhodnúť sa. Po pätnástich rokoch som opustil Anglicko a vrátil sa do vlasti, kde kráčam ďalej cestou fotografa a pracujem na nových projektoch.

Okrem fotografii sa venujem vnútornému rastu, čítaniu a prechádzkami v prírode. Mám rád hudbu, hudobné nástroje a “DIY” projekty (-:

ČASOM SOM SI UVEDOMIL, ŽE

FOTOGRAFIA JE MOJOU VÁŠŇOU

Portfólio