FOTOGRAFOVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

  • Termín po dohode

  • 10:00 – 15:00

  • Banská Štiavnica

  • 1 – 4 osoby

  • Cena v závislosti od počtu účastníkov

Podobne ako u kurzu produktovej fotografie, aj tento kurz fotografovania nehnuteľností je typu “START – FINISH”. Kompletný balík pre kohokoľvek, kto má záujem, alebo potrebuje obsiahnuť fotografovanie domov, chalúp, záhrad, hotelov, ubytovaní… či už pre svoje potreby alebo so záujmom stať sa fotografom nehnuteľností. Uplatnenie nájdete napríklad v Airbnb, ubytovacích zariadeniach, hoteloch a rezortoch, ale aj pre ktorúkoľvek realitnú kanceláriu. Tento kurz je vedený v priateľskej atmosfére, so zameraním na jednoduché porozumenie a obsiahnutie problematiky fotografovania nehnuteľností. Kurz fotografovania nehnuteľností je vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj pre firmy / realitné kancelárie, ktoré potrebujú zaškoliť svojich zamestnancov do tejto oblasti. Kurz je podložený štvorročnými skúsenosťami profesionálneho fotografa nehnuteľností v cudzej krajine.

🏠 Obsah kurzu je systematicky rozdelený na časti:  teoretická, technická, praktická a postprodukcia – editovanie. Začneme teoretickou časťou, kde si prejdeme problematiku, situácie, exteriér, interiér… ale aj obchodnú časť. V technickej časti si vysvetlíme potrebnú fototechniku / vybavenie, preberieme základy fotografie, nastavenia fotoaparátu, vysvetlíme si blesk a naučíme sa s ním pracovať. Praktická časť bude o konkrétnom fotografovaní nehnuteľnosti / priestorov, kde budeme aplikovať vedomosti z kurzu. Záver bude venovaný postprodukcii, alebo základnému editovaniu fotografií v programoch Adobe Lightroom a Photoshop.

🏠 Čo budete potrebovať: Prineste si so sebou vašu fototechniku – DSLR / CSC/ kompaktný fotoaparát, základný (štandardný) alebo širokouhlý objektív, statív, externý blesk, zápisník, notebook / počítač, no nič z uvedeného nie je podmienkou. Ak ešte len plánujete produktové fotografovanie a chcete sa vyhnúť nakupovaniu fototechniky bez potrebných informácií, príďte len s dobrou náladou a chuťou sa učiť. Rád vám s výberom vybavenia poradím. Občerstvenie káva, čaj, biscuits bude pripravené, obedňajšia prestávka je vyhradená na 30 minút. Prineste si so sebou obed, aby sme sa vyhli zdržaniam s objednávaním a doručovaním obedov.

🏠 Platba za kurz produktovej fotografie je vopred prevodom na účet alebo v hotovosti v deň kurzu fotografovania. Možnosť platby online sa momentálne pripravuje a bude čoskoro dostupná. Kurz fotografovania nehnuteľností je pre maximálne štvorčlennú skupinu. Pokiaľ máte záujem o individuálnu výučbu, vyučovanie v anglickom jazyku alebo máte akékoľvek otázky / požiadavky súvisiace s ponúkanými fotografickými kurzami, kontaktujte ma prosím. Teším sa na vás.

Pýtajte sa alebo objednajte na kurz cez

Kontaktný Formulár

Vaša správa bola úspešne odoslaná, ďakujem.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste prosím neskôr.