PORTRÉTOVÁ FOTOGRAFIA & EXTERNÝ BLESK

  • Termín po dohode

  • 10:00 – 15:00

  • Banská Štiavnica

  • 1 – 4 osoby

  • Cena v závislosti od počtu účastníkov

Portrétová fotografia je zachytenie podoby jednej alebo viacerých osôb na fotografiu v statickej pozícii, v ktorej prevláda tvár a jej výraz. Kurz portrétovej fotografie je zameraný na mimoštúdiové (outdoorové) portréty vo všeobecnosti, takže vedomosti nadobudnuté kurzom sa dajú aplikovať na akýkoľvek typ portrétu. Fotografovanie jednotlivcov, detí, rodiny, osláv, ale aj svadieb. Portrétovú fotografiu využijete skoro všade a ak radi fotografujete ľudí alebo sa plánujete portrétom venovať, tento kurz portrétovej fotografie je práve pre vás. Budeme hovoriť o svetle, vysvetlíme si externý blesk a naučíme sa s ním pracovať, preberieme pózovanie, potrebnú fototechniku a všetko súvisiace s portrétovou fotografiou. Tento fotografický kurz je vedený v priateľskej atmosfére so zameraním na jednoduché porozumenie portrétovej fotografie, vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

 ⚡️Obsah kurzu portrétovej fotografie je systematicky rozdelený na časti:  teoretická, technická a praktická. Začneme teoretickou časťou, kde si preberieme podstatu a elementy portrétovej fotografie. V technickej časti si vysvetlíme potrebnú fototechniku / vybavenie, preberieme si základy fotografie, nastavenia fotoaparátu a vysvetlíme si externý blesk, ktorý sa aj naučíme používať. Praktická časť bude o portrétovom fotografovaní v krásnom prostredí parku vo Svätom Antone, alebo v centre /okolí fotogenickej Banskej Štiavnice, záleží od počasia.

 ⚡️ Čo budete potrebovať: Prineste si so sebou vašu fototechniku – DSLR / CSC / kompaktný fotoaparát objektív(y) a zápisník, no nič z uvedeného nie je podmienkou. Ak ešte len plánujete zakúpiť fotoaparát (externý blesk) a chcete sa vyhnúť nakupovaniu fototechniky bez potrebných informácií, príďte len s dobrou náladou a chuťou sa učiť. Rád vám poradím v oblasti kupovania fototechniky. Občerstvenie káva, čaj, biscuits bude pripravené, obedňajšia prestávka je vyhradená na 30 minút. Prineste si obed so sebou, aby sme sa vyhli zdržaniam s objednávaním a doručovaním obedov.

 ⚡️ Platba za kurz produktovej fotografie je vopred prevodom na účet alebo v hotovosti v deň kurzu fotografovania. Možnosť platby online sa momentálne pripravuje a bude čoskoro dostupná. Kurz portrétovej fotografie je pre maximálne štvorčlennú skupinu. Pokiaľ máte záujem o individuálnu výučbu, vyučovanie v anglickom jazyku alebo máte akékoľvek otázky / požiadavky, súvisiace s ponúkanými fotografickými kurzami, kontaktujte ma prosím. Teším sa na vás.

Pýtajte sa alebo objednajte na kurz cez

Kontaktný Formulár

Vaša správa bola úspešne odoslaná, ďakujem.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste prosím neskôr.