KRAJINNÁ FOTOGRAFIA

  • Termín po dohode

  • 10:00 – 15:00

  • Banská Štiavnica

  • 1 – 4 osoby

  • Cena v závislosti od počtu účastníkov

Krásy Slovenska, videné na tisícoch fotkách, so stovkami lajkov na sociálnych sieťach. Krajinná fotografia je najviac populárna medzi fotografiami a kurz krajinnej fotografie je pre vás jedinečnou príležitosťou, pokiaľ máte radi prírodu, hory, mestá a dovolenky. Tento kurz fotografie je vedený v priateľskej atmosfére. Je vhodný pre začiatočníkov, mierne pokročilých a všetkých, ktorí sa rozhodli zlepšiť kvalitu krajinnej fotografie, ktorá sa dá aplikovať na veľa miestach a v rôznych situáciách. Okrem technickej časti budeme rozoberať konkrétne situácie ako západy / východy Slnka, fotografovanie Mesiaca, miest a budov, ale aj nočnej oblohy. Praktická časť bude prebiehať v krásnom prostredí mesta Banskej Štiavnice, takže je sa na čo tešiť.

☀️ Obsah kurzu je systematicky rozdelený na tri časti:  teoretická, technická a praktická. V teoretickej časti si vysvetlíme princípy krajinnej fotografie a prejdeme si rôzne techniky / príležitosti / situácie. Technická časť bude venovaná fotoaparátom, ktoré si prinesiete, fototechnike, objektívom, filtrom, ale aj nastaveniam fotoaparátov, aby ste ich mohli jednoducho a rýchlo použiť. Tretia časť bude venovaná fotografovaniu – v krásnej a fotogenickej Banskej Štiavnici, prípadne v blízkom okolí – záleží od počasia. Odchádzať budete nielen s novými vedomosťami, ale aj s peknými spomienkami.

☀️ Čo budete potrebovať: Prineste si so sebou vašu fototechniku – DSLR/ CSC/ alebo kompaktný fotoaparát, objektív, statív, zápisník, no nič z uvedeného nie je podmienkou. Ak ešte len plánujete zakúpiť fotoaparát a chcete sa vyhnúť nakupovaniu fototechniky bez potrebných informácií, príďte len s dobrou náladou a chuťou sa učiť. Rád vám poradím v oblasti kupovania fototechniky. Občerstvenie káva, čaj, biscuits bude pripravené, obedňajšia prestávka je vyhradená na 30 minút. Prineste si so sebou obed, aby sme sa vyhli zdržaniam s objednávaním a doručovaním obedov.

☀️ Platba za kurz produktovej fotografie je vopred prevodom na účet alebo v hotovosti v deň kurzu fotografovania. Možnosť platby online sa momentálne pripravuje a bude čoskoro dostupná. Kurz produktovej fotografie je pre maximálne štvorčlennú skupinu. Pokiaľ máte záujem o individuálnu výučbu, vyučovanie v anglickom jazyku alebo máte akékoľvek otázky / požiadavky, súvisiace s ponúkanými fotografickými kurzami, kontaktujte ma prosím. Teším sa na vás.

Pýtajte sa alebo objednajte na kurz cez

Kontaktný Formulár

Vaša správa bola úspešne odoslaná, ďakujem.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste prosím neskôr.