Project Description

INTERIÉR NEHNUTEĽNOSTÍ

VÁŠ DOM – VÁŠ HRAD

Návšteva domov, ubytovaní, chalúp, chát, apartmánov za účelom fotografovania a byť v najbližšom životnom priestore majiteľov nehnuteľností je veľkou výsadou, dôvera a rešpekt sú nevyhnutné. Fotografia je dôležitým elementom pri predaji nehnuteľnosti alebo prezentovania ubytovania na prenájom. Je nevyhnutné rozumieť zámeru fotografovania a „vedieť sa pozerať očami zákazníka“. Pozornosť na detaily, správne nastavenie fotoaparátu, práca so svetlom, manažovanie času, samotná fotografia a spokojnosť zákazníka je visačkou profesionálneho fotografa. Na zvýšenie efektivity fotografovania, ktoré vystihnú fotografovanú nehnuteľnosť čo najlepšie a pritiahnu pozornosť zákazníkov, je tiež potrebné, aby bola nehnuteľnosť pred fotografovaním uprataná a pekne prezentovaná. Mám šťastie pracovať pre kvalitné realitné agentúry, ktorých zákazníci / klienti sa vždy snažia pred mojím príchodom pripraviť svoje príbytky čo najlepšie, čo mi uľahčí, urýchli a spríjemní prácu.

Fotografovanie nehnuteľností je kreatívne a zároveň aj veľmi technické. Konečný výsledok závisí od typu a štýlu nehnuteľnosti, okolia a poveternostných podmienok. Dôležitou súčasťou fotografovania v interiéry je post produkcia / úprava fotografií. Ja tomu hovorím „synchronicita“. Ovládať editovacie programy, vedieť správne upraviť fotografie a dodať im konečnú podobu, ktorá je pre koncového zákazníka najpodstatnejšia je neoddeliteľnou súčasťou fotografovania interiéru nehnuteľností. Predstavivosť fotografa plus schopnosť vedieť, čo môže s fotografiami urobiť ešte pred tým, ako ich odfotí je výsledkom skúseností a profesionality.

Fotografia je dôležitým prvkom v procese predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Byť súčasťou celého procesu s úspešným koncom mi vždy navodí príjemný pocit a potešenie. Som vďačný za svoje schopnosti, ktoré môžem ako profesionálny fotograf ponúkať realitným agentúram a súkromným osobám.

Interiérová Fotografia Nehnuteľností

VIAC UKÁŽOK Z MOJEJ PRÁCE

VIAC Z MÔJHO PORTFÓLIA