Fotografické Kurzy

PRE ZAČIATOČNÍKOV, POKROČILÝCH A MILOVNÍKOV FOTOGRAFIE

Som profesionálny fotograf s dlhodobou praxou v zahraničí pokrývajúci rôzne typy fotografií od portrétu, krajiniek, nehnuteľností, škôl, svadieb až po štúdiovú a produktovú fotografiu. Fotografii sa venujem už 15 rokov, z toho 10 profesionálne. Fotografia je mojou vášňou, rozumiem jej, venujem sa jej a rád odovzdávam svoje vedomosti so skúsenosťami “študentom”, ktorím navyše dodávam sebadôveru v dosahovaní lepších výsledkov v oblasti fotografie.

Produktová Fotografia

Kompletný balík produktovej fotografie zameraný na fotografovanie vlastných produktov, teória a pax. Základy, potrebné vybavenie, fotografovanie, úprava fotografií, rozlíšenie…

Viac info

Krajinná  Fotografia

Zvýšte kvalitu vašich fotografií krajiniek a miest. Tória fotografovania krajiniek s vysvetlením rôznych techník a praktická časť v krásnom prostredí historického mesta Banská Štiavnica.

Viac info

Portrétová Fotografia

Fotografovanie portrétov so zameraním na technickú a praktickú časť, kompozíciu, pózovanie a prácu s externým bleskom s možnosťou aplikovať v exteriéry ale aj v štúdiu.

Viac Info

Fotografovanie s Mobilom

Jedinečná príležitosť zdokonalenia fotografovania “s mobilom”. Kurz zameraný na rôzne situácie fotografovania, kompozíciu, techniku, úpravu fotografií v mobile…

Viac info

Editovanie / Úprava Fotografií

Kurz zameraný na úpravu fotografií v programoch Adobe Lightroom & Photoshop. Vysvetlenie podstatných funkcií programov jednoduchým a praktickým spôsobom.

Viac info

Základy Fotografovania

Ak ste si kúpili alebo dostali fotoaparát a chcete sa s ním naučiť fotografovať tak tento kurz je práve pre vás. Základy fotografovania s praktickou časťou pre každého začiatočníka.

Viac info

Fotografovanie Nehnutelností

Zamerané pre budúcich fotografov nehnuteľností a realitné kancelárie. Exteriér / Interiér, technika, kompozícia, efektivita fotenia, úprava fotografií, rozlíšenie, výmena oblohy…

Viac Info

Externý Blesk

Naučte sa pracovať s externým bleskom, ktorý využijete v portrétovej, produktovej, komerčnej fotografii, pri fotení osláv, udalostí, nehnuteľností a iných príležitostiach.

Viac info

Fotografické kurzy, ktoré vyučujem sú vhodné nielen pre fotografov, ktorí si chcú zdokonaliť alebo osviežiť svoje schopnosti, ale sú tiež výborným základom pre začiatočníkov, ktorí sú uplne noví vo svete fotografie. Fotografické kurzy sú navrhnuté tak, aby poskytovali potrebné teoretické vedomosti a praktické skúsenosti pre účastníkov. Spôsob výučby prebieha v uvoľnenom štýle, dobrej nálade s krátkymi prestávkami a malým občerstvením (tea, coffee & biscuits).

Všetky fotografické kurzy prebiehajú v krásnom historickom meste Banská Štiavnica. Môžete si vybrať z ôsmych kurzov zameraných na rôzne aspekty fotografie. Ponúkam skupinovú výučbu pre maximálne štyry osoby, individuálnu výučbu a taktiež školenia pre firmy a realitné kancelárie. Kurzy su vedené primárne v slovenskom jazyku s možnosťou vyučovania aj v angličtine. V prípade záujmu niektorého z kurzov v anglickom jazyku ma prosím kontaktujte.

Termíny kurzov sú uvedené pri každom detailnom opise kurzu. V prípade inividuálnej výučby, školenia firiem a akýchkoľvek požiadaviek ma prosím kontaktujte. Ak si chcete zarezervovať kurz, jednoducho vyplňte formulár poskytnutý niššie s názvom kurzu, vašimi údajmi a krátkou správou týkajúcich sa kurzu a vašich požiadaviek. Potvrdenie kurzu s potrebnými informáciami vám bude zaslané emailom. Platba za kurz sa momentálne uhrádza po príchode v hotovosti. Teším sa na vás.

Pýtajte sa alebo objednajte na kurz cez

Kontaktný Formulár

Vaša správa bola úspešne odoslaná, ďakujem.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste prosím neskôr.